Hakkımızda

TARİHİMİZ

Firmamızın temelleri 1976 yılında İstanbul Millet Caddesi'nde Deutz yedek parçalarını pazarlamak amacıyla Ali Mutluşan tarafından kurulan Şan Ticaret Firması adıyla atıldı.

1990 yılına kadar Alman otomotiv sanayinin imalatçısı konumundaki Yugoslavya'daki Iskra - Tam - Torpedo -Papfeda Tesanj - Ricard Benciç- Fap Famous gibi fabrikaların Türkiye mümessilliğini yaptık.1991 yılında başlayan Yugoslavya iç savaşı ile beraber önceleri ithalat yaptığımız fakat savaş ile üretimi duran Yugoslavya'ya otomotiv yedek parçaları ihracatına başladık.

1993 yılında Üçem Otomotiv firmasını kurduktan sonra Alman kalitesine bağlı kalınarak Deutz - Man - Mb - Volvo- Scania Renault - Iveco için yan sanayi conta üretimine başladık.

2007 yılında şu anda bulunduğumuz 6.000 mt. kapalı alan fabrikamıza geçerek conta üretimimizi, Victor Reinz, Dph, Fisher, Plath, Frenzelit, Carteco vb. yardımcı ürünler ve hammadeler kullanarak kalitemizi artırdık.

2011 yılında Euro Gasket markasının tescilini alarak öncelikle Avrupa ağır vasıta araçların OEM kalitelerine bağlı kalarak conta kalitemizi hergün artırarak dünya pazarına girdik.
Bununla beraber müşterilerimizden gelen taleple beraber dünya otomotiv sanayinde artık bir söz sahibi olan Türk otomotiv yedek parçalarını yine kendi tescilli markamız olan Euro Truck adıyla dünya pazarına sunduk.

HİZMET POLİTİKAMIZ

Müşterilerimizin beklentilerini tam olarak karşılamak ve koşulsuz müşteri memnuniyeti odaklı bir hizmet anlayışı

VİZYONUMUZ

UCM PARTS olarak hem kaliteden ödün vermeden ürettiğimiz ürünler ile hem de yurtiçinde ve yurtdışında kurduğu müşteri ilişkileri sektörde önemli bir yer tutmaktadır. Memnuniyetiniz bizim için herşeyden daha değerlidir